Biblický Noe postavil archu, aby zachránil svou rodinu a živočišné druhy před potopou. Pro podnikatele může být takovou archou balíčkové pojištění NOE od Allianz pojišťovny. Ta od dubna t. r. zavedla u svého osvědčeného produktu novinku. Důvodů, proč zvolit právě toto pojištění, je řada. Nejde jen o dobrou pojistnou smlouvu, ale také o fungující spolupráci mezi klientem a pojišťovnou. K tomu je potřeba 5 stěžejních předpokladů:

Spolehlivé krytí a síla značky

O podnikatelské pojištění od Allianz je zájem díky širokým možnostem pojistného krytí, které zaručí jistotu jak živnostníkům, tak středním a větším podnikům. Klienti si mohou zvolit balíčkové pojištění NOE ve třech kategoriích: NORMAL – OPTIMAL – EXCLUSIVE.

Flexibilita a inovace

Možnost individuálních nabídek na míru nabízí produkt PRO podnikatele. Allianz dokáže reagovat na potřeby trhu, a snadno tak pokryje např. aktuální požadavky na pojištění elektronických evidenčních systémů. Navíc se pro letošek chystá dále rozšířit portfolio podnikatelského pojištění o nabídku all-risk pojištění strojů a zařízení.

Příznivá cena

Výše pojistného je při výběru pojištění pro klienta jedním z nejdůležitějších parametrů. S přihlédnutím k situaci na trhu proto Allianz už v loňském roce výrazně snížila základní pojistné u všech podnikatelských produktů.

Lepší správa smluv

Včasné informace mají cenu zlata, proto Allianz svým partnerům doručuje elektronickou poštou kopie důležitých dokumentů týkajících se pojistných smluv. Nově jsou to např. kopie upomínek pro neplacení pojistného.

Cílená školení v působišti makléře

Allianz využívá osvědčený model poskytovaných odborných produktových školení či workshopů pro menší skupiny, který vychází z konkrétních potřeb, a to od základního přehledu nabídky možností podnikatelského pojištění až po odborné diskuze nad pojistným krytím.

 

 

Albína Lipnická

Specialista pro korporátní pojištění Allianz

+420 725 953 121